03:13 | سه شنبه 29 مهر 1399
Research Analysis Debriefing Day

آرشیو

از تاریخ: تا تاریخ:
باید در راستای اقتصاد مقاومتی به حوزه فناوری توجه کرد
نماد برتر- معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه «میزان درآمد ۱۰ کشور برتر دنیا در زمینه استخراج طلا معادل حدود نیمی از درآمد یکی از شرکت‌های برتر جهان در حوزه فناورانه دنیاست»، گفت: به همین خاطر باید در راستای اقتصاد مقاومتی به حوزه فناوری توجه کرد.
معرفی جدیدترین نوآوری‌های حوزه پساب و پسماند در رویداد پارک پردیس
نماد برتر- اولین فستیوال «نوآوری‌های کاربردی در زمینه پساب و پسماند صنعتی» با هدف معرفی فناوری‌های کاربردی در زمینه کنترل آلاینده‌های زیست محیطی در آبان ماه برگزار می‌شود.
بازار اجاره مسکن، کمی آرام گرفت
نماد برتر- در اولین ماه پاییز، بازار اجاره مسکن به لحاظ حجم عرضه و تقاضا نسبت به تابستان با افت مواجه شد؛ در عین حال که گزارشهای میدانی از افت ۵ تا ۱۰ درصدی نرخها نسبت به تابستان حکایت دارد، آمارها نشان می دهد سیاست نرخگذاری برای اجاره بها توفیق چندانی نداشته است.
رسوخ قطعات ایران ساخت به صنعت خودروسازی
نماد برتر- تامین مواد اولیه خطوط پرسی، تولید قطعات و انواع ابزار خودرو از جمله اهدافی است که یک شرکت دانش‌بنیان به دنبال تحقق آن بوده و در حال حاضر محصولاتی را به صنعت خودروسازی ارائه کرده است.
دسترسی آنلاین سه سهامدار حقیقی به دلیل سفارش نامتعارف مسدود شد
نماد برتر- دسترسی آنلاین سه سهامدار حقیقی که منجر به حذف سفارش فروش پالایشگاه اصفهان در پیش گشایش دیروز معاملات شدند، مسدود و پرونده به کمیته رسیدگی به تخلفات ارجاع شد.
"فولاد" تا سال ۱۴۰۴ با طرح تحول دیجیتال کارخانۀ هوشمند جهان می شود
نماد برتر- مدیرعامل فولاد مبارکه رونمایی از طرح تحول دیجیتال را تولد دوبارۀ این شرکت دانست و گفت: طبق برنامه "فولاد" تا سال ۱۴۰۴ به عنوان کارخانۀ هوشمند در جهان شناخته خواهد شد.
۲ هزار و ۹۰۱ میلیارد تومان ارزش معاملات فرابورس
نماد برتر- شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با افت ۴۴۶ واحدی به عدد ۱۷ هزار و ۲۷۴ واحد رسید .
رکورد زنی هولناک و بی سابقه با ۳۳۷ فوت و شناسایی ۴۲۵۱ نفر
نماد برتر- سخنگوی وزارت بهداشت با اعلام رکورد بی سابقه آمار فوتی ها و مبتلایان کرونا گفت: با فوت ۳۳۷ بیمار و شناسایی ۴۲۵۱ نفر، روزی سیاه رقم خورد .
دلار خریدار ندارد!
نماد برتر- حدود چهار روز است که در پی اجرای سیاست ارزی جدید، بانک مرکزی اقدام به عرضه ۵۰ میلیون دلار در بازار متشکل ارزی کرده و آنچه در این بین حائز اهمیت است نبود استقبال و تقاضا از این میزان عرضه اسکناسی ارز است.
 در خصوص سانحه هواپیمای اوکراینی چیزی برای پنهان کردن نداریم
نماد برتر- دور دوم مذاکرات مربوط به سانحه هواپیمای اوکراینی میان جمهوری اسلامی ایران و اوکراین به میزبانی کشورمان و به ریاست محسن بهاروند معاون حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه و رییس هیئت ایرانی با هیئت اوکراینی به ریاست یوگنی ینین معاون وزیر خارجه اوکراین و رییس هیئت این کشور در تهران آغاز شد.
صفحه قبل123456789...34013402صفحه بعد