03:24 | سه شنبه 29 مهر 1399
Research Analysis Debriefing Day
رسوخ قطعات ایران ساخت به صنعت خودروسازی
نماد برتر- تامین مواد اولیه خطوط پرسی، تولید قطعات و انواع ابزار خودرو از جمله اهدافی است که یک شرکت دانش‌بنیان به دنبال تحقق آن بوده و در حال حاضر محصولاتی را به صنعت خودروسازی ارائه کرده است.
۳۱ هزار و ۴۵۰ متقاضی خرید ۱۲ محصول ایران خودرو مشخص شدند
نماد برتر- با انجام قرعه کشی دو طرح فروش محصولات با موعد تحویل ۹۰ روز و تیر و مرداد سال آینده ،۳۱ هزار و ۴۵۰ متقاضی برای ثبت نام نهایی ۱۲ محصول ایران خودرو مشخص شدند.
مجوز افزایش ۴۷ درصدی ۱۶ شیشه زیرمجموعه سایپا برای دو محصول پرفروش
نماد برتر- زیرمجموعه سایپا از دریافت مجوز افزایش ۴۷ درصدی ۱۶ قلم شیشه ایمنی دو محصول پرفروش طی توافق با خریدار عمده و زمان اعمال خبر داد و با توقف نماد روبرو شد.
۳۱ هزار و ۴۵۰ برنده خودرو مشخص شدند
نماد برتر- قرعه‌کشی برای تعیین ۹۴۰۰ برنده منتخب پنجمین مرحله از طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو از میان بیش از سه میلیون نفر متقاضی و همچنین ۲۲ هزار منتخب از میان ۷۱۵ هزار نفر ثبت‌نام‌کننده طرح پیش‌فروش محصولات این گروه خودروسازی که هر دو طرح به صورت همزمان برگزار شدند در حضور نهادهای نظارتی انجام شد.
محسن صالحی نیا رییس هیات عامل ایدرو شد
نماد برتر-وزیر صنعت طی حکمی محسن صالحی نیا را به عنوان رییس هیات عامل ایدرو منصوب کرد.
زیرمجموعه گروه بهمن خریدار ملک ۶۵ میلیاردی شرکت غیر بورسی شد
نماد برتر- زیرمجموعه گروه بهمن از خرید ملک تحت مالکیت شرکت غیربورسی به مبلغ ۶۵ میلیارد تومان جهت انجام برنامه های توسعه ای خبر داد و برای دو روز کاری با توقف نماد روبرو شد.
برگزاری قرعه‌کشی پیش فروش ۱۲ محصول ایران خودرو در صبح امروز
نماد برتر- قرعه‌کشی پیش فروش ۱۲ محصول ایران خودرو صبح امروز یکشنبه انجام و پذیرفته شدگان دو طرح طی پنج روز باید نسبت به واریز وجه اقدام کنند .
فروش فوق العاده ۸ محصول سایپا برای سه روز آغاز شد
نماد برتر- شرکت سایپا طرح فروش فوق العاده ۸ محصول را با موعد تحویل تا ۹۰ روز آینده به مدت سه روز کاری آغاز کرد.
ارایه خدمات مکان‌محور برای شکستن زنجیره شیوع کرونا ادامه دارد
نماد برتر- همزمان با موج سوم ویروس کرونا و از سرگیری محدودیت‌های تردد در سطح شهر، خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، برای خدمت‌رسانی مطمئن و رفع نگرانی‌های مشتریان، از تنوع خدمات غیرحضوری خود در سراسر کشور خبر داد.
پیگیری ویژه برای اجرای احکام پرونده  شکایت از شرکت آذویکو
نماد برتر- سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان پیگیر تعهدات مشتریان شرکت آذویکو است و در راستا ایفای تعهدات از سازمان تعزیرات حکومتی درخواست کرده که رای صادره به سرعت اجرایی گردد.