12:06 | يكشنبه 5 بهمن 1399
Research Analysis Debriefing Day

آرشیو

از تاریخ: تا تاریخ:
زیان سهامداران تا ۴ ماه آینده جبران می شود / عوامل فراز و فرود شاخص
نماد برتر- کارشناس بازار سرمایه با اشاره به دو عامل صعود شاخص در سه سال اخیر و علت روند نزولی گفت: به احتمال زیاد سهامداران حدود چهار ماه آینده بخشی از ضرر را جبران کنند.
توانیر چراغ معاملات «مناقصه» در بورس کالا را روشن می‌کند/ نگاهی به نحوه معاملات به روش مناقصه
نماد برتر- با آغاز معاملات مناقصه در بورس کالا، در کنار اطلاعیه عرضه کالاها که به روش مزایده و رقابت خریداران انجام می‌شود، اطلاعیه مناقصه نیز منتشر خواهد شد که در این اطلاعیه، خریدار اعلام خواهد کرد تمایل به خرید چه کالایی و با چه مشخصاتی را دارد؛ به این ترتیب شرکت‌هایی که برای عرضه کالای مورد نظر در بورس پذیرش شده‌اند می‌توانند در مناقصه شرکت کنند؛ برنده مناقصه شرکتی خواهد بود که حاضر به فروش کالا با قیمت پایین‌تری به خریدار باشد.
بیش از 8 هزار بازرسی از انبار و سردخانه ها انجام شد
نماد برتر- در راستای ابلاغ شیوه نامه بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا و با هدف مقابله با هر گونه احتکار احتمالی کالا توسط بازرسان سازمانهای صنعت ، معدن و تجارت سراسر کشور طی بک ماه اخیر ، بیش از 8 هزار بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا در سراسر کشور انجام شده است .
صدرای غایب از تابلو معاملات قرارداد ۱۴۰.۸ میلیارد تومانی امضا کرد
نماد برتر- شرکت صدرا که از ۲۵ دی به دلیل ابهام در ارایه اطلاعات با توقف نماد روبرو است قرارداد ساخت ۵ فروند شناور به ارزش ۱۴۰.۸ میلیارد تومانی امضا کرد .
آخرین وضعیت بررسی لوایح FATF در مجمع تشخیص با دستان نیمه خالی دولت
نماد برتر- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره آخرین وضعیت بررسی لوایح FATF توضیحاتی ارائه کرد و گفت: دست دولت برای توجیه چندان پر نیست .
پیشنهاد افزایش سرمایه چشمگیر "خبهمن"
نماد برتر- هیات مدیره گروه بهمن پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۹۷ هزار و ۷۴۰ میلیارد و ۴۵۸ میلیون ریالی، معادل بیش از ۲ هزار درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
دو شرکت مثبت مشمول اطلاع رسانی شدند/ تمدید تعلیق یک بانک + توقف سه نماد
نماد برتر- دو شرکت مثبت روزهای اخیر بورس ، مشمول برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی و به همراه سه نماد دیگر متوقف شدند و تعلیق بانک آینده هم تمدید و یک ماهه شد .
بانک تجارت و ذوب آهن دو تفاهم نامه ارزی و ریالی منعقد کردند
نماد برتر- بانک تجارت و ذوب آهن با حضور مدیران عامل، دو تفاهم نامه ارزی و ریالی برای ارتقای کمی و کیفی تولید منعقد کردند.
شرکت سرمایه گذاری از تابلو توافقی به بازار پایه منتقل و درج شد
نماد برتر- سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز که به عنوان پنجمین نماد در تابلوی توافقی بازار سوم فرابورس درج شده بود در تابلو نارنجی بازار پایه درج شد.
دامنه نوسان ۵ درصدی سهم بازار پایه ای از امروز تغییر کرد
نماد برتر- با اتمام دوره بازارگردانی سهام تامین مسکن جوانان، دامنه نوسان قیمت ۵ درصدی نماد این شرکت از امروز به دامنه نوسان در تابلو زرد بازار پایه تغییر کرد .
صفحه قبل123456789...38543855صفحه بعد