21:42 | پنجشنبه 26 فروردين 1400
Research Analysis Debriefing Day
موافقت مشروط فرابورس با ارتقا و انتقال نماد شرکت بیمه ای به بازار دوم
نماد برتر- شرکت بیمه حاضر در بازار پایه از موافقت مشروط فرابورس با پذیرش در بازار دوم با ارائه اطلاعات لازم و تعیین شده خبر داد و برای دو روزکاری با توقف نماد روبرو شد.
بازار مسکن برای سرمایه‌گذاران پر ریسک خواهد شد / خرید ۱۰۰۰ واحدی حقوقی ها
نماد برتر- وزیر راه با اعلام خرید تا ۱۰۰۰ واحدی برخی موسسات و محل صرف مالیات از خانه های خالی گفت: بازار مسکن برای سرمایه‌گذاران پر ریسک خواهد شد.
بانک مرکزی بزرگ‌ترین بدهکار است
نماد برتر - بنابر گزارش وزیر نفت پول حاصل از صادرات نفت به حساب بانک مرکزی واریز شده اما این بانک در تبدیل ارز به ریال دچار تاخیر است و به همین دلیل در حال حاضر بانک مرکزی بزرگ‌ترین بدهکار دولت است.
همتی: بانک مرکزی به دولت بدهکار نیست
نماد برتر - رئیس کل بانک مرکزی به اظهارات اخیر رئیس سازمان برنامه و بودجه مبنی براینکه بانک مرکزی بزرگترین بدهکار دولت است، واکنش نشان داد.
 مرکز ارتباط نهادهای مالی راه اندازی شد
نماد برتر - نهادهای مالی تابلوی راهنمای اتوبان بازار سرمایه هستند و یکی از مهمترین ابزارهای مدیریت و کنترل ریسک محسوب می شوند.
تزریق ۲۴ هزار میلیارد تومان به بازار
نماد برتر - در جلسه رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با مدیران عامل هلدینگ ها و شرکت های سرمایه گذاری فعال در بازار سرمایه که به صورت آنلاین برگزار شد با انتشار اوراق موافقت شد.
رشد اقتصادی انگلیس منفی ماند!
نماد برتر - رشد اقتصادی سه ماهه انگلیس به کمترین سطح از ماه ژوییه سال قبل رسید.
هالک بانک: پیگرد قضایی را تمام کنید!
نماد برتر - هالک بانک که از سوی آمریکا متهم به کمک به دور زدن تحریم های ایران و یک میلیارد دلار پولشویی شده است، خواستار پایان پیگرد قضایی پرونده تحریمی ایران شد.
رشد 41 درصدی حق بیمه‌های «دانا»
نماد برتر - این شرکت از ابتدای سال تا کنون در رشته‌های بیمه‌ای ۵ گانه فعالیت داشته که بیشترین سهم از حق بیمه صادره به ترتیب برابر با «ثالث - اجباری با ۳۶درصد» و «درمان با ۳۱درصد» به ثبت شده است.
جزئیات شناسایی لوکس‌ نشین‌ها برای مالیات ستانی
نماد برتر - در بودجه امسال دو مالیات جدید چون مالیات از خانه و خودروهای لوکس در نظر گرفته شده است و افراد مشمول مالیات خودروها و منازل لوکس تا دو ماه دیگر شناسایی می‌شوند.