11:57 | يكشنبه 5 بهمن 1399
Research Analysis Debriefing Day
بیش از 8 هزار بازرسی از انبار و سردخانه ها انجام شد
نماد برتر- در راستای ابلاغ شیوه نامه بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا و با هدف مقابله با هر گونه احتکار احتمالی کالا توسط بازرسان سازمانهای صنعت ، معدن و تجارت سراسر کشور طی بک ماه اخیر ، بیش از 8 هزار بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا در سراسر کشور انجام شده است .
تلاش دموکرات‌ها برای حذف همیشگی ترامپ از سیاست آمریکا
نماد برتر- نمایندگان دموکرات‌ در حال بررسی راهکاری برای جلوگیری از روی کار آمدن دوباره ترامپ در عرصه سیاسی با استفاده از متمم ۱۴ قانون اساسی آمریکا هستند.
پیش فروش ۷ محصول ایران خودرو آغاز شد / موعد تحویل آبان تا دی سال بعد
نماد برتر- ایران خودرو طرح پیش فروش یک ساله ۷ محصول را از امروز با موعد تحویل آبان تا دی سال آینده به مدت سه روز آغاز می کند.
افزایش میزان واردات سنگ آهن از هند
نماد برتر- چین به عنوان برترین تولیدکننده فولاد جهان در سال گذشته با کاهش سهم واردات سنگ آهن از استرالیا، واردات خود از هند را به شدت افزایش داده است.
افت آهنگ رشد اقتصادی اتحادیه اروپا
نماد برتر- فعایت‌های تجاری در منطقه یورو در حالی در ماه ژانویه به پایین‌ترین سطح ۲ ماهه رسید که محدودیت‌های قرنطینه‌ای جدیدی برای مقابله با گونه جدید کرونا به اقتصاد این منطقه فشار وارد کرد.
پنجره فرصت بازگشت آمریکا به برجام تا ابد باز نیست/ آخرین زمان لغو تحریم ها
نماد برتر- وزیر خارجه ایران با بیان اینکه پنجره فرصت آمریکا تا ابد باز نخواهد بود، گفت: گام نخست بایدن باید تلاش برای جبران از میراث خطرناک شکست حداکثری ترامپ باشد.
پژو ۲۰۷ پانوراما دارای استاندارد ECE اروپا است/ تست‌های ویژه برای سقف شیشه‌ای
نماد برتر- مدیر پروژه محصول ۲۰۷ پانوراما با اشاره به این‌که این خودرو آزمون‌های ایمنی مورد نیاز عبور کرده، گفت: بر اساس نتایج مثبت حاصل از تست‌ها و ارزیابی‌های به‌عمل آمده، پژو ۲۰۷ پانوراما موفق به کسب گواهینامه‌های استاندارد اروپایی (ECE) شده است.
اولین محموله واکسن کرونا در هفته‌های آینده وارد می‌شود/ آغاز واکسیناسیون
نماد برتر- رئیس جمهور گفت: دولت مصمم است ظرف هفته‌های آینده با ورود اولین محموله واکسن خریداری شده، عملیات واکسیناسیون را طبق جدول طراحی شده از جامعه هدف آغاز کند.
تولید تختال با ضخامت ۳۰۰ میلی‌متر در فولاد مبارکه
نماد برتر- معاون بهره‌برداری فولاد مبارکه از تولید تختال با ضخامت ۳۰۰ میلی‌متری برای نخستین بار با هدف تأمین حداکثری محصولات مورد نیاز لوله‌های انتقال نفت و گاز خبر داد.
محصولات ایران خودرو و سایپا تا پایان سال گران نمی شود/تغییرات 6 ماهه یا یکساله
نماد برتر- رئیس شورای رقابت از عدم افزایش قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا تا پایان سال خبر داد و گفت: قیمت خودرو روند کاهشی دارد و نمی خواهیم با صدور مجوز افزایش قیمت باعث التهاب بازار شویم.