22:42 | پنجشنبه 26 فروردين 1400
Research Analysis Debriefing Day
فروش 378 میلیاردی  نوری و رکورد شکنی
نماد برتر - شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفند ماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۳۷۸۴۹ میلیارد فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۵۶درصد داشته است.
رشد ۲۵۳ درصدی درآمد‌های "سمگا"
نماد برتر - "سمگا" در انتهای بهمن ماه چندین شرکت با بهای تمام شده ۱,۸۱۹,۴۷۲ میلیون ریال در پرتفوی بورسی خود داشته که با افت ۲۱ درصد به مبلغ ۱,۴۴۱,۱۶۷ میلیون ریال رسیده است.
این صعود کجا و آن ریزش کجا!
نماد برتر - بازار سرمایه امروز هم همانند روزهای گذشته روندی صعودی داشت و شاخص کل بورس بیش از ۹۰۰۰ واحد افزایش یافت.
پربازده‌ترین و زیانده‌ترین سهم‌ها را بشناسید
نماد برتر - مدت زمان نزول و اصلاح قیمت در بازار سرمایه بسیار طولانی شد و نزدیک به 6 ماه است که سهامداران روی خوش ندیده‌اند اما؛ هستند سهم‌هایی که سود خوبی عاید همراهان خود کرده‌اند.
کدام شرکت‌ها بیشترین P/E را دارند
نماد برتر - یکی از راه‌هایی که می‌توان نسبت به خرید یا فروش سهم اقدام کرد، نسبت P/E سهم است که این روزها، «خکمک» از این منظر یکه‌تازی می‌کند.
کسری 40 درصدی بودجه چگونه تامین شد
نماد برتر - سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس از جبران ۴۰ درصد کسری بودجه سال آینده با افزایش درآمد‌های پایدار برای دولت و بدون افزایش نرخ تورم، خبر داد .
افزایش ۹۲ درصدی درآمدهای "حتاید"
نماد برتر - "حتاید" در بهمن‌ماه سال جاری بیشترین درآمدی که ثبت کرده از بخش «ناحیه هرمزگان» با ۳۲۳ میلیارد ریال بود.
جزئیات رشدهای منفی و مثبت اقتصادی
نماد برتر - با وجود مثبت شدن رشد اقتصادی در پاییز سال جاری همچنان برای دوره ۹ ماهه رشد منفی است. در این بین گروه نفت و گاز و خدمات با رشد منفی همراه بوده اند.
«شاراک» با پروپیلین به خود می بالد!
نماد برتر - ۱.۰۰۰ تن از پلی اتیلن سبک پروشیمی اراک در بورس کالا به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۷ اسفند ماه بدون تغییر همراه بود.
مومنی جای بانک را گرفت
نماد برتر - وزیر اقتصاد صدور حکمی حمیدرضا مومنی ازندریانی را به سمت دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی کشور منصوب کرد.