13:44 | يكشنبه 5 بهمن 1399
Research Analysis Debriefing Day
پلاسکو 1400...!
نماد برتر - پلاسکو تا پایان سال آماده بهره برداریست اما اردیبهشت 1400 رونمایی می شود.
مکران و چابهار؛ جذاب برای هندی ها!
نماد برتر- قرارداد ایران و هند در حوزه‌ مکران و بندر چابهار، نشان از جذابیت این منطقه در مبادلات آتی بین المللی دارد.
برنامه افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی هلدینگ سرمایه گذاری از دو محل
نماد برتر- سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری از برنامه افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی از دو محل سود انباشته و سایر اندوخته ها خبر داد.
ممنوعیت‌های سفر تغییر کرده است؟
نماد برتر- با گذشت یک ماه از اجرای طرح محدودیت تردد بین مراکز استان‌ها و جریمه خودروها با هدف قطع زنجیره ویروس کرونا، همچنان این سوال پرسیده می‌شود که سفر با خودرو شخصی ممنوع است؟
ابهام بانک مرکزی برطرف شد
نماد برتر- معاون گردشگری از رفع ابهام برای بانک مرکزی در خصوص مهلت دادن به فعالان گردشگری برای بازپرداخت اقساط بانکی تا پایان سال ۱۳۹۹، خبر داد.
رونق گردشگری و بوم‌گردی با توسعه ارتباطات روستایی
نماد برتر- اتصال اکثر روستاهای کشور به شبکه ارتباطی امکان ارتباط گردشگران با اقامت‌های بوم‌گردی در اقصی نقاط کشور شده است که همین امر به رونق گردشگری به ویژه گردشگری روستایی شده است.
روستائیان از خطرات زلزله آگاه شوند/نگران ساوه و زرندیه ایم
نماد برتر- مدیرکل بنیاد مسکن استان مرکزی بر لزوم آگاه سازی مردم بویژه روستائیان از ضرورت مقاوم سازی واحدهای مسکونی در برابر زلزله تاکید کرد و گفت: بسیاری از ساکنین بافت‌های غیرمقاوم و فاقد استحکام لازم از این موضوع بی‌اطلاع هستند که منازل آنان بر روی گسل زلزله قرار دارد و در صورت وقوع زلزله فاجعه انسانی رخ خواهد داد.
مشکلات بازار کار ریشه یابی شود
نماد برتر- یک مقام مسئول کارگری با تاکید بر ریشه یابی مشکلات بازار کار گفت: به جای فروش بشکه های نفت باید به صادرات غیرنفتی متکی باشیم که هم ارزآوری بیشتری برای کشور به دنبال دارد و هم از رشد و نوسان نرخ ارز تاثیر کمتری می پذیرد.
چرا فعالیت مشاغل غیرضرور بعد از ساعت ۱۸ مجاز نیست؟
نماد برتر- یک مقام مسئول کارگری رعایت مصوبه ستاد مبارزه با کرونا در تعطیلی مشاغل غیر ضرور بعد از ساعت ۱۸ را الزامی دانست و رفع نگرانی کارگران شاغل در این کسب و کارها به لحاظ پرداخت حق بیمه و دستمزد را خواستار شد.
دستورالعمل اجرایی وام جدید کرونا ابلاغ شد
نماد برتر- معاون گردشگری، از ابلاغ دستورالعمل اجرایی مصوبه «تسهیلات جدید کرونا» توسط معاون اقتصادی رییس جمهور خبر داد؛ هیات دولت و ستاد ملی کرونا حدود یک ماه پیش با این مصوبه موافقت کرده بود.