06:33 | سه شنبه 16 آذر 1400
Research Analysis Debriefing Day
الزام سازمان بورس به بانک ملت برای برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی

1400/08/01 13:00

در پی تغییرات بااهمیت در صورتهای مالی یک بانک رقم خورد؛

الزام سازمان بورس به بانک ملت برای برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی

پس از بررسی صورتهای مالی 6 ماهه بانک ملت در خصوص تغییرات با اهمیت در اطلاعات مذکور با این شرکت مکاتبه شد.

به گزارش نماد برتر، رئیس اداره نظارت بر ناشران گروه مالی و خدماتی، گفت: بانک ملت صورتهای مالی 6 ماهه دوره مالی منتهی به 31 شهریور سال جاری خود را در ساعت 23:45 روز چهارشنبه مورخ 28 مهر در سامانه کدال افشاء کرد.


سعید واشقانی فراهانی افزود: با توجه اینکه در حال حاضر نظارت بر افشای اطلاعات ناشران پس از انتشار عمومی اطلاعات مذکور صورت می پذیرد، پس از بررسی های صورت گرفته و با عنایت به تغییرات قابل توجه در اطلاعات مذکور (نسبت به دوره مشابه سال قبل) در اولین ساعات کاری روز شنبه مورخ 1 آبان با این شرکت مکاتبه و مقرر شد دلایل تغییرات مذکور حداکثر تا پایان وقت اداری امروز در سامانه کدال افشا شود.


وی تصریح کرد:  بدیهی است پس از دریافت توضیحات شرکت مراتب در اسرع وقت بررسی و در صورت لزوم اقدامات نظارتی مربوطه مجدداً صورت خواهد پذیرفت.


واشقانی فراهانی افزود: با عنایت به لزوم شفاف سازی در این خصوص مقرر شد که بانک ملت با همکاری  شرکت بورس اوراق بهادار تهران اقدام به برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی کند بنابراین سهامداران با مراجعه به «سامانه تدان» طی دو روز کاری از امروز شنبه یکم آبان ماه تا ساعت ۲۴ دوشنبه سوم آبان می‌توانند پرسش‌های خود در این رابطه را در سامانه تدان ثبت کنند.